Opinie

Poniżej znajdą Państwo opinie o moich usługach. Jeżeli skorzystałeś już z moich usług, proszę o dodanie swojej. Wystarczy dodać komentarz poniżej.

 

30 komentarzy

 1. Tydzień temu odebraliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, odbiór przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie. Pan Tomasz jest punktualny, rzeczowy i bardzo uprzejmy. Nie pomija żadnego szczegółu, np. porysowanego gratingu przy grzejniku, czy zabrudzenia wewnątrz zespolonej szyby okiennej. Z badania kamerą termowizyjną dostaliśmy zdjęcia z opinią. Pana Tomasza polecił nam znajomy – teraz i my polecamy!
  Pozdrawiamy Panie Tomaszu 🙂

 2. Polecam. Dwa miesiące temu odbierałam mieszkanie z udziałem Pana Tomasza – odbiór został przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Użycie kamery termowizyjnej pozwoliło wskazać mostki cieplne, z czym developer na podstawie zdjęć się zgodził i wykonał już docieplenie. Inne usterki też są usunięte lub w trakcie usuwania. Jestem bardzo zadowolona, bo bez fachowej pomocy większość z nich nie miała szansy zostać zauważona.

 3. Z ogromną radością polecam wszystkim usługi Pana Tomka. Bardzo fachowo przeprowadzony odbiór mieszkania. Razem z mężem było to nasze pierwsze mieszkania więc oboje się bardzo stresowaliśmy, a Pan Tomek z niebywałym spokojem i dokładnością znalazł wszystko to czego my z pewnością byśmy nie znaleźli – a na pewno nie w stresie:) A zatem każdy kto nie wie od czego zacząć, albo na samą myśl o odbiorze mieszkania się denerwuje powinien skorzystać z usług p. Tomka!!!

 4. Witamy serdecznie

  Odbieraliśmy mieszkanie od dewelopera korzystając z fachowej pomocy Pana Tomka, z polecenia. Punktualnie zaczęliśmy odbiór według listy kontrolnej przygotowanej przez Pana Tomka.

  Bez pospiechu i bardzo skrupulatnie zostały sprawdzone wszystkie kluczowe parametry i newralgiczne punkty mieszkania. Okna zostały umyte, tak by znaleźć najmniejszą skazę lub rysę na szybie. Oprócz widocznych usterek, Pan Tomek zwrócił szczególną uwagę na drzwi balkonowe, które były niewłaściwie osadzone.

  Z czystym sercem polecamy usługę Pana Tomasza, który swoje doświadczenie w branży budowlanej przekłada na szczegółowy ogląd mieszkania. Z panem Tomaszem odbiór mieszkania był przyjemnością, a nie stresującym doświadczeniem. Pozdrawiamy i polecamy, Zadowoleni Klienci.

 5. Możemy śmiało polecić usługi Pana Tomka. Bardzo dokładnie sprawdza wszystkie elementy w mieszkaniu. Mimo, że nasze mieszkanie wydawało się bez wad, Pan Tomek znalazł pewne niedociągnięcia. Prawdziwy profesjonalista.

 6. Z czystym sumieniem polecamy Pana Tomasza.
  Odbieraliśmy nasze pierwsze mieszkanie od dewelopera, Pan Tomek czekał na nas punktualnie, miał przygotowaną szczegółową listę punktów do sprawdzenia.
  Bez pośpiechu i bardzo skrupulatnie sprawdzał każdy zakamarek mieszkania. Znalazł rysy na szybach oraz niedociągnięcia (kosmetyczne) w wykończeniu balustrady balkonu.
  Tak jak wcześniej napisaliśmy, polecamy skorzystanie z usług Pana Tomasza. 100% profesjonalizmu i spokoju.
  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

 7. Witam,
  dzisiaj /28-11-2014/ Pan Tomasz pomagał Nam odebrać mieszkanie. Stawił się przed czasem. Miły kulturalny, profesjonalny. Dokładnie i wnikliwie sprawdził mieszkanie – porównał czy standard wykończenia zgodny jest z tym opisanym przez dewelopera. Dopatrzył się rys na szybach, nierówności podłóg w 2 miejscach, niedociągnięć w wykończeniu balkonu, krzywo zamontowanego grzejnika i kilku innych. Wiedział gdzie i czego szukać, a My z pewnością na wiele (teoretycznie oczywistych) rzeczy nie zwrócilibyśmy uwagi. Dodatkowo towarzyszył Nam przez cały czas usuwania usterki elektryczności – co w sumie przedłużyło odbiór do 2h.
  Śmiało, z ręką na sercu mogę Pana Tomasza polecić.I polecam. Pozdrawiamy.

 8. Zdecydowanie polecam 🙂 Pan Tomek jest miły, punktualny, wie na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania. Dopatrzy sie nawet najmniejszych niedociągnięć. Warto skorzystać z tych usług, żeby mieć spokojniejszą głowę:) Pozdrawiam i polecam.

 9. Jak najbardziej polecam usługi Pana Tomasza. Wykrył brak ciągu kominowego w pokoju i mokry sufit w łazience. Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 10. Serdecznie polecamy usługi Pana Tomasza! Punktualny, dokładny, kompetentny. Słowa dewelopera, że jest „zbyt dokładny” utwierdziły nas, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w odbierze naszego pierwszego mieszkania!

 11. Polecam przy odbiorze mieszkania. Inspekcja wykonana bardzo dokładnie i sumiennie, czujne oko i pewna ręka Pana Tomasza wykryły kilka usterek których sam bym z pewnością nie namierzył. Na widok Pana Tomasza serce przedstawiciela dewelopera drzalo niczym kanarek który właśnie zobaczył tłustego dużego kocura ;)))
  Polecam każdemu kto nie ma dużego rozeznania w sektorze budowlanym – w moim przypadku inwestycja zwróciła się przynajmniej kilkukrotnie.

 12. Polecam skorzystanie w fachowej pomocy p. Tomasza przy odbiorze technicznym mieszkania, szczególnie osobom, które nie mają pojęcia o przepisach i standardach obowiązujących w tym zakresie. Bez pomocy p. Tomasza nie dostrzegłabym wielu usterek. Poza tym deweloper nie dyskutował na temat zasadności zgłaszanych usterek widząc, że wynikają one z dokonanych pomiarów i rzeczowej oceny. Cena usługi nie jest wysoka, jeśli uwzględnimy wartość mieszkania, które powinno być wykonane zgodnie z umową zawartą z deweloperem, ale zwykle nie jest.

 13. Gorąco polecam. Odbiór zrobiony sprawnie, dokładnie i bez pośpiechu. Takich fachowców więcej, na wiele rzeczy sam bym nie zwrócił uwagi.

 14. Pan Tomasz pomagał mi w odbiorze mieszkania. Sama nie wiedziałabym na co zwrócić uwagę. Jest dobrym fachowcem. Wszystko rzetelnie sprawdził. Jestem bardzo zadowolona!

 15. Sam posiadam uprawnienia budowlane, tylko w innej specjalności, dlatego uznałem, że nie będę cudował i naginał tematu, bo nawet nie mam minimalnych przyrządów do odbiorów mieszkań. Jednakże scedowałem temat na Pana Tomka i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Pan Tomek, bez ogródek punktował dewelopera, na szczęście mało było tych punktów:) Ale jako profesjonalista potrafię ocenić, że Pan Tomek nie ściemniał, zaglądał w każdy kąt, mierzył mieszkanie, pukał, stukał itd. Odbiór zajął mu około godziny, co świadczy o starannym podejściu do odbioru. Na spokojnie, bez nerwówki, udało się. Każdy deweloper powinien bać się Pana Tomka. No i cena- za tak małe pieniądze warto mieć spokojny sen, że mieszkanie/dom jest sprawdzony. POLECAM!

 16. Odbieraliśmy 20 października nasze 50 m. szczęścia 😉 i z Panem Tomaszem udało się to bez żadnych komplikacji. Pełen profesjonalizm! O umówionej godzinie był na miejscu. Wszystko dokładnie sprawdził, wymierzył. Jeśli czeka Was odbiór mieszkania to tylko z p. Tomaszem! Pozdrawiamy serdecznie!

 17. Pełen profesionalizm. Pan Tomasz jest bardzo konkretny, miły, punktualny i zna się na robocie. Jak ktoś ma wątpliwości to niech dzwoni i sam się przekona, a gwarantuję że się nie zawiedzie. POLECAM!

 18. Pan Tomasz bardzo pomógł przy odbiorze mieszkania w Gdansku 66 m2. Znalazł kilkanaście usterek i powiedział na co zwracać uwagę. Jestem bardzo zadowolony za profesjonalizm i polecam każdemu!

 19. Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z fachowej pomocy p. Tomasza przy odbiorze technicznym mieszkania. Inspekcja wykonana bardzo dokładnie i sumiennie, Pana Tomasza wykryły kilka usterek których z pewnością sami byśmy nie wykryli. Mega profesjonalizm. POLECAM.

 20. Korzystałem z usług Pana Tomasza przy odbiorze mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Szybko, dokladnie jednym słowem PROFESJONALNIE!! Już po chwili zostały wychwycone niedoskonałości lokalu, których sam bym nie zauwazyl. Cena do usługi jak najbardziej adekwatna. Polecam!

 21. Polecam wszystkim Pana Tomasza.

  Kilka tygodni temu (maj/2019) zaufaliśmy Panu Tomaszowi przy wsparciu przy odbiorze mieszkania od dewelopera. Pan Tomasz podszedł do tematu profesjonalnie. Pomógł nam utwierdzając nas w przekonaniu, że mieszkanie zostało całkiem dobrze przygotowane przez dewelopera.

  Niedoskonałości w mieszkaniu (krzywizna jednej za ścian w łazience, niedokładne wykończenie jednej linii przy ścianie pokoju oraz niedokładnie zamontowane kontakty), które na pierwszy rzut ciężko byłoby zauważyć dla niewprawnego oka, zostały dostrzeżone i odnotowane przy protokole odbioru.

  Jesteśmy naprawdę zadowoleni i na pewno chcielibyśmy w przyszłości współpracować z Panem Tomaszem.

  Zalety:
  + terminowość
  + wcześniejsze przygotowanie
  + cena / jakość

  Zastrzeżenia:
  – brak

  Ocena:
  10/10

 22. Odbiór mieszkania przeprowadzony profesjonalnie. Sprawdzona wilgotność pomieszczeń dała dodatkową pewność że można wchodzić z fachowcami. Weryfikacja pionów i podłogi ukazała niedoskonałości które deweloper musi poprawić. Okna i elementy okienne sprawdzone z opisem wad. Człowiek wie co robi i ma doświadczenie. Jeśli kupiłeś dom mieszkanie i nie wiesz jak to się robi – zamów pana Tomasza i śpij spokojnie.

 23. Profesjonalny odbiór mieszkania. Sprawdzenie wilgotności w pomieszczeniach, wymiarów lokalu, pionów oraz wad parapetów, okien itp. Wszelkie uwagi i wady spisane i pokazane przy odbiorze deweloperowi. Chcesz spać spokojnie – weź p. Tomasza i masz temat załatwiony.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.