Opinie

Poniżej znajdą Państwo opinie o moich usługach. Jeżeli skorzystałeś już z moich usług, proszę o dodanie swojej. Wystarczy dodać komentarz poniżej.

 

27 komentarzy

 1. Tydzień temu odebraliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, odbiór przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie. Pan Tomasz jest punktualny, rzeczowy i bardzo uprzejmy. Nie pomija żadnego szczegółu, np. porysowanego gratingu przy grzejniku, czy zabrudzenia wewnątrz zespolonej szyby okiennej. Z badania kamerą termowizyjną dostaliśmy zdjęcia z opinią. Pana Tomasza polecił nam znajomy – teraz i my polecamy!
  Pozdrawiamy Panie Tomaszu 🙂

 2. Polecam. Dwa miesiące temu odbierałam mieszkanie z udziałem Pana Tomasza – odbiór został przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Użycie kamery termowizyjnej pozwoliło wskazać mostki cieplne, z czym developer na podstawie zdjęć się zgodził i wykonał już docieplenie. Inne usterki też są usunięte lub w trakcie usuwania. Jestem bardzo zadowolona, bo bez fachowej pomocy większość z nich nie miała szansy zostać zauważona.

 3. Z ogromną radością polecam wszystkim usługi Pana Tomka. Bardzo fachowo przeprowadzony odbiór mieszkania. Razem z mężem było to nasze pierwsze mieszkania więc oboje się bardzo stresowaliśmy, a Pan Tomek z niebywałym spokojem i dokładnością znalazł wszystko to czego my z pewnością byśmy nie znaleźli – a na pewno nie w stresie:) A zatem każdy kto nie wie od czego zacząć, albo na samą myśl o odbiorze mieszkania się denerwuje powinien skorzystać z usług p. Tomka!!!

 4. Witamy serdecznie

  Odbieraliśmy mieszkanie od dewelopera korzystając z fachowej pomocy Pana Tomka, z polecenia. Punktualnie zaczęliśmy odbiór według listy kontrolnej przygotowanej przez Pana Tomka.

  Bez pospiechu i bardzo skrupulatnie zostały sprawdzone wszystkie kluczowe parametry i newralgiczne punkty mieszkania. Okna zostały umyte, tak by znaleźć najmniejszą skazę lub rysę na szybie. Oprócz widocznych usterek, Pan Tomek zwrócił szczególną uwagę na drzwi balkonowe, które były niewłaściwie osadzone.

  Z czystym sercem polecamy usługę Pana Tomasza, który swoje doświadczenie w branży budowlanej przekłada na szczegółowy ogląd mieszkania. Z panem Tomaszem odbiór mieszkania był przyjemnością, a nie stresującym doświadczeniem. Pozdrawiamy i polecamy, Zadowoleni Klienci.

 5. Możemy śmiało polecić usługi Pana Tomka. Bardzo dokładnie sprawdza wszystkie elementy w mieszkaniu. Mimo, że nasze mieszkanie wydawało się bez wad, Pan Tomek znalazł pewne niedociągnięcia. Prawdziwy profesjonalista.

 6. Z czystym sumieniem polecamy Pana Tomasza.
  Odbieraliśmy nasze pierwsze mieszkanie od dewelopera, Pan Tomek czekał na nas punktualnie, miał przygotowaną szczegółową listę punktów do sprawdzenia.
  Bez pośpiechu i bardzo skrupulatnie sprawdzał każdy zakamarek mieszkania. Znalazł rysy na szybach oraz niedociągnięcia (kosmetyczne) w wykończeniu balustrady balkonu.
  Tak jak wcześniej napisaliśmy, polecamy skorzystanie z usług Pana Tomasza. 100% profesjonalizmu i spokoju.
  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

 7. Witam,
  dzisiaj /28-11-2014/ Pan Tomasz pomagał Nam odebrać mieszkanie. Stawił się przed czasem. Miły kulturalny, profesjonalny. Dokładnie i wnikliwie sprawdził mieszkanie – porównał czy standard wykończenia zgodny jest z tym opisanym przez dewelopera. Dopatrzył się rys na szybach, nierówności podłóg w 2 miejscach, niedociągnięć w wykończeniu balkonu, krzywo zamontowanego grzejnika i kilku innych. Wiedział gdzie i czego szukać, a My z pewnością na wiele (teoretycznie oczywistych) rzeczy nie zwrócilibyśmy uwagi. Dodatkowo towarzyszył Nam przez cały czas usuwania usterki elektryczności – co w sumie przedłużyło odbiór do 2h.
  Śmiało, z ręką na sercu mogę Pana Tomasza polecić.I polecam. Pozdrawiamy.

 8. Zdecydowanie polecam 🙂 Pan Tomek jest miły, punktualny, wie na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania. Dopatrzy sie nawet najmniejszych niedociągnięć. Warto skorzystać z tych usług, żeby mieć spokojniejszą głowę:) Pozdrawiam i polecam.

 9. Jak najbardziej polecam usługi Pana Tomasza. Wykrył brak ciągu kominowego w pokoju i mokry sufit w łazience. Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 10. Serdecznie polecamy usługi Pana Tomasza! Punktualny, dokładny, kompetentny. Słowa dewelopera, że jest „zbyt dokładny” utwierdziły nas, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w odbierze naszego pierwszego mieszkania!

 11. Polecam przy odbiorze mieszkania. Inspekcja wykonana bardzo dokładnie i sumiennie, czujne oko i pewna ręka Pana Tomasza wykryły kilka usterek których sam bym z pewnością nie namierzył. Na widok Pana Tomasza serce przedstawiciela dewelopera drzalo niczym kanarek który właśnie zobaczył tłustego dużego kocura ;)))
  Polecam każdemu kto nie ma dużego rozeznania w sektorze budowlanym – w moim przypadku inwestycja zwróciła się przynajmniej kilkukrotnie.

 12. Polecam skorzystanie w fachowej pomocy p. Tomasza przy odbiorze technicznym mieszkania, szczególnie osobom, które nie mają pojęcia o przepisach i standardach obowiązujących w tym zakresie. Bez pomocy p. Tomasza nie dostrzegłabym wielu usterek. Poza tym deweloper nie dyskutował na temat zasadności zgłaszanych usterek widząc, że wynikają one z dokonanych pomiarów i rzeczowej oceny. Cena usługi nie jest wysoka, jeśli uwzględnimy wartość mieszkania, które powinno być wykonane zgodnie z umową zawartą z deweloperem, ale zwykle nie jest.

 13. Gorąco polecam. Odbiór zrobiony sprawnie, dokładnie i bez pośpiechu. Takich fachowców więcej, na wiele rzeczy sam bym nie zwrócił uwagi.

 14. Pan Tomasz pomagał mi w odbiorze mieszkania. Sama nie wiedziałabym na co zwrócić uwagę. Jest dobrym fachowcem. Wszystko rzetelnie sprawdził. Jestem bardzo zadowolona!

 15. Sam posiadam uprawnienia budowlane, tylko w innej specjalności, dlatego uznałem, że nie będę cudował i naginał tematu, bo nawet nie mam minimalnych przyrządów do odbiorów mieszkań. Jednakże scedowałem temat na Pana Tomka i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Pan Tomek, bez ogródek punktował dewelopera, na szczęście mało było tych punktów:) Ale jako profesjonalista potrafię ocenić, że Pan Tomek nie ściemniał, zaglądał w każdy kąt, mierzył mieszkanie, pukał, stukał itd. Odbiór zajął mu około godziny, co świadczy o starannym podejściu do odbioru. Na spokojnie, bez nerwówki, udało się. Każdy deweloper powinien bać się Pana Tomka. No i cena- za tak małe pieniądze warto mieć spokojny sen, że mieszkanie/dom jest sprawdzony. POLECAM!

 16. Odbieraliśmy 20 października nasze 50 m. szczęścia 😉 i z Panem Tomaszem udało się to bez żadnych komplikacji. Pełen profesjonalizm! O umówionej godzinie był na miejscu. Wszystko dokładnie sprawdził, wymierzył. Jeśli czeka Was odbiór mieszkania to tylko z p. Tomaszem! Pozdrawiamy serdecznie!

 17. Pełen profesionalizm. Pan Tomasz jest bardzo konkretny, miły, punktualny i zna się na robocie. Jak ktoś ma wątpliwości to niech dzwoni i sam się przekona, a gwarantuję że się nie zawiedzie. POLECAM!

 18. Pan Tomasz bardzo pomógł przy odbiorze mieszkania w Gdansku 66 m2. Znalazł kilkanaście usterek i powiedział na co zwracać uwagę. Jestem bardzo zadowolony za profesjonalizm i polecam każdemu!

 19. Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z fachowej pomocy p. Tomasza przy odbiorze technicznym mieszkania. Inspekcja wykonana bardzo dokładnie i sumiennie, Pana Tomasza wykryły kilka usterek których z pewnością sami byśmy nie wykryli. Mega profesjonalizm. POLECAM.

 20. Korzystałem z usług Pana Tomasza przy odbiorze mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Szybko, dokladnie jednym słowem PROFESJONALNIE!! Już po chwili zostały wychwycone niedoskonałości lokalu, których sam bym nie zauwazyl. Cena do usługi jak najbardziej adekwatna. Polecam!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.